Komfort na skórze z podkładem Astor Perfect Stay

Podkład, który jednocześnie spełnia właściwości bazy? Tak, to możliwe. Podkład Astor Perfect Stay zajmuje czołowe miejsce  na rynku kosmetycznym już stosunkowo długo. Przez wiele lat używany jest nieustannie przez liczne grono kobiet.

Czy zachwyca po dziś dzień?

Kryjąca baza i podkład nawilżający. Dokładnie tak opisuje producent ten produkt, który zapewnić ma nie tylko komfort noszenia, ale także nieskazitelny wygląd skóry i długotrwały efekt.

Posiada SPF 20, przez co delikatnie chroni naszą skórę przed negatywnym działaniem słonecznym. Podkład ten wygładza skórę, zmniejsza tym samym widoczność porów oraz innych niedoskonałości na naszej cerze. Ambasadorką marki Astor jest znana, niemiecka modelka Heidi Klum, która potwierdza dobre działanie tego produktu.

Konsystencja i opakowanie

Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z wygodną pompką. Posiada dosyć gęstą, ale kremową konsystencję, którą najlepiej rozprowadzać zwilżoną gąbką lub pędzlem typu flat top (dla uzyskania większego krycia). Przy cerach suchych nie wymaga pudrowania, ponieważ pozostawia na skórze satynowe wykończenie. Ogromną zaletą tego produktu jest jego trwałość. Nic więc dziwnego, że od tak długiego czasu jest niewątpliwym bestsellerem marki Astor, a dla wielu kobiet niezastąpionym podkładem od lat.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmetyki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *