Przegląd pędzli do makijażu w każdej kategorii cenowej

Czy warto inwestować w pędzle do makijażu? Odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak! To podstawowe narzędzie pracy makijażysty, jak również niezbędny element, który przyczynia się do ogólnego wyglądu całego makijażu.

Najniższa kategoria cenowa

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z makijażem, ale chcesz zainwestować w pędzle, które na pierwszym etapie okażą się być niezbędne, idealną propozycją będą pędzle marki Jessup. Za 15 pędzli do makijażu oczu, którymi wykonasz każdy look należy zapłacić około 90 zł. W przeliczeniu na jeden pędzel, cena ta wydaje się być bardzo korzystna.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Twój budżet na pędzle jest nieco większy? Chcesz spróbować czegoś naprawdę  godnego uwagi? Pędzle hakuro! Znane przede wszystkim z odpowiedniego stosunku jakości do ceny. 115 zł. Dokładnie tyle kosztuje zestaw 5 podstawowych i uniwersalnych pędzli, które posłużą na lata.

Mercedes wśród pędzli

Na zaawansowanym etapie makijażowych umiejętności z pewnością odczujesz potrzebę sięgnięcia po najwyższą jakość włosia. Tu z pomocą przyjdą np. produkty firmy Nanshy. Koszt zestawu 7 pędzli to około 170 zł. W przypadku tej firmy każdy szczegół jest dokładnie przemyślany i dopracowany. Bardzo elegancki design, gatunek włosia. Klient zdecydowanie wie za co płaci. Niemniej jednak wszyscy wymienieni wyżej producenci znani są z  ponadprzeciętnych produktów, a z ich pędzli do makijażu z powodzeniem korzystają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmetyki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *