Rozswietlacz do twarzy – niezastąpiony kosmetyk

Od kiedy firmy kosmetyczne oferują nam nowy produkt, którym jest rozświetlacz do twarzy, nie potrafimy się już bez niego obejść w codziennym makijażu. Rozświetlacz to taki kosmetyk, który każda z Pań powinna mieć w swojej kosmetyczce. By jednak spełniał swoje zadanie, musi być odpowiednio dobrany i aplikowany. Ale bez obaw, rynek kosmetyczny oferuje ogromny wybór rozświetlaczy do twarzy, więc każdy zajdzie coś dla siebie.

Rozświetlacz do twarzy to ten typ kosmetyku, który za jednym pociągnięciem pędzla potrafi dodać skórze pięknego, młodzieńczego blasku, a do tego znakomicie podkreślić rysy twarzy i odjąć kilka lat.

Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?

Jak i w przypadku innego typu kosmetyków, wybierając rozświetlacz do twarzy, powinniśmy kierować się kolorem swojej skóry. Jeżeli zadanie wydaje się za trudne (dla laików w tym temacie) to zawsze najlepszym wyborem będzie taki rozświetlacz, który będzie bez domieszki cielistego koloru – powinien mienić się perłowo (najlepiej różowo, fioletowo, kremowo). Tak wybrany nie zrobi nam krzywdy, a makijaż będzie wyglądał pięknie.

https://www.cocolita.pl/rozswietlacze

Jak prawidłowo nakładać rozświetlacz do twarzy?

Rozświetlacz to kosmetyk, z którym łatwo przesadzić. Dlatego też, jego umiejętne nakładanie to podstawa. Rozświetlacz najlepiej jest nakładać tylko na kości policzkowe i pod łuk brwiowy. Tak nałożony w zupełności wystarczy do tego, aby buzia wyglądała na wypoczętą. Stosując rozświetlacz do twarzy, najlepiej jest zrezygnować z używania innych rozświetlających produktów, takich jak podkłady czy błyszczyki. Zbyt dużo błyszczących kosmetyków sprawi, że makijaż będzie się źle prezentował.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmetyki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *