Wydłużenie płytki paznokcia

Wiele lakierów hybrydowych posiada kompleksową formułę, dzięki której możliwe jest przedłużenie długości paznokci. Stosowanie produktu tego typu może również bardzo pozytywnie wpłynąć na zniszczoną strukturę paznokcia, stopniowo ją odbudowując. Popularnym lakierem hybrydowym tego typu jest Semilac Hard Milk, który posiada jasnoróżową kolorystykę.

Przedłużenie paznokci
Aby przedłużyć płytkę paznokcia, należy najpierw dobrze ją przygotować. W tym celu należy ją opiłować, a także starannie wyciąć skórki. Warto również oczyścić oraz odtłuścić płytkę paznokcia za pomocą specjalnego cleanera. Następnie na płytkę paznokcia należy nałożyć szablon i bazę, po czym włożyć dłonie pod lampkę ultrafioletową. Po upływie określonego czasu na utwardzone paznokcie nakłada się preparat Semilac Hard Milk, po czym dłonie znów należy włożyć pod lampę ultrafioletową.

Odbudowa struktury paznokcia
Korzystanie z odpowiedniej linii produktów może bardzo korzystnie wpłynąć na rekonstrukcję zniszczonej płytki. W przypadku lakieru Semilac Hard Milk związane jest to z bardzo wygodną i intuicyjną aplikacją, która opracowana została na podstawie doświadczeń związanych z lakierami hybrydowymi. Należy jednak pamiętać, że Semilac Hard Milk nie powinien być stosowany bezpośrednio na płytce paznokcia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *