Podkład do zadań specjalnych – jaki wybrać?

Kiedy nadchodzi ważny dzień, potrzebny jest makijaż, który zakryje wszystkie niedoskonałości i podkreśli urodę. Żeby tak się stało, warto zacząć od dobrze kryjącego podkładu w odpowiednim do karnacji odcieniu. Jakie cechy powinien mieć podkład do zadań specjalnych?

Cechy idealnego fluidu

Idealny podkład to taki, który nie ściera się w ciągu dnia. Powinien cechować się trwałością i wytrzymywać na cerze nawet kilka godzin. Bardzo ważną cechą jest odpowiedni kolor. Niektóre podkłady na przykład estee lauder double wear mają dużą gamę kolorystyczną zarówno ciepłych, jak i zimnych odcieni. To sprawia, że każda Polka może znaleźć idealny kolor dla siebie. Podkład do zadań specjalnych to także ten, który ukryje wszystkie niedoskonałości i sprawi, że cera będzie wyglądać, jak poprawiona w programie graficznym. Mocne krycie to nie tylko pozbycie się niedoskonałości, ale także sposób na ujednolicenie koloru cery.

Co jeszcze warto zastosować na wielkie wyjście?

Oprócz podkładu w makijażu cery ważnego dnia sprawdzi się także odpowiedni korektor. Pomoże w pozbyciu się cieni pod oczami, zakryje nielubiane piegi czy przybarwienia. Do utrwalenia najlepiej sprawdzi się puder na przykład estee lauder. Dzięki niemu skóra pozostanie matowa przez długi czas. Najważniejsze jest nałożenie go na strefę T, która najszybciej się przetłuszcza. Zastosowanie podkładu, korektora i dobrej jakości pudru z pewnością sprawi, że makijaż utrzyma się nienaruszony przez całą noc.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Podkład. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *