Makijaż rodem z instagrama

Instagram pełny jest od zdjęć modelek w pięknych makijażach. Są one często inspiracją nie tylko podczas tworzenia wieczorowego make-upu, ale także delikatniejszej, dziennej wersji.

Podkład i puder

Podkład musi być mocno kryjący i matowy. Nie może przebijać przez niego choćby najmniejsza niedoskonałość. Dodatkowo, tak nałożony fluid oraz korektor pod oczy, utrwala się sypkim pudrem metodą bakingu. Zapewnia to długotrwały mat oraz trzymanie się makijażu przez długi czas.

Sztuczne rzęsy i mocne brwi

Są to kolejne charakterystyczne cechy makijażu instragramowej modelki. Sztuczne rzęsy często są doklejane nawet jeśli powieka nie jest pomalowana. Równoważą je zarysowane brwi, wypełniane najczęściej wodoodporną pomadą.

Usta

Jest to uwieńczenie całej pracy i najważniejszy element z nich wszystkich. Wydatne i pełne usta są bardzo pożądane przez większość kobiet. Ostatnio gorącym trendem jest ich delikatne powiększanie za pomocą konturówki oraz wypełnianie płynną pomadką, co rozpowszechniła Kylie Jenner. Jej produkty podbiły rynek, a jeśli ktoś nie był w stanie ich dostać, na pomoc przychodzą rodzime firmy. Lovely k lips są mocno inspirowanym produktem, jednak cieszą się dobrymi opiniami wśród wielu Polek.

Konturowanie

Nie można także o nim zapomnieć. Najlepiej wykonane powinno być delikatne i prawie niezauważalne na pierwszy rzut oka. Imituje cień, jaki rzucają uwydatnione kości policzkowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *