Jak pozbyć się rozstępów?

Rozstępy to niestety nie lada problem związany z estetyką ciała. Boją się ich nastolatki, które rosną zbyt szybko i młode mamy, których brzuch nabiera kształtów w zastraszającym tempie. Rozstępy wiążą się z trwałymi śladami, które są w późniejszym okresie trudne do usunięcia.

Profilaktyka jest najważniejsza

olejek na rozstępyNajważniejszą zasadą w leczeniu rozstępów jest zapobieganie ich powstawaniu. Gdy kobieta widzi, że cokolwiek zaczyna się dziać, natychmiast powinna zastosować odpowiednie preparaty, które zaczną szybko działać i nie dopuszczą do powstania brzydkich blizn.

Witaminy, które pomogą pozbyć się problemu

W miejscu powstawania rozstępów pojawia się pieczenie i świąd. Jest to najpóźniejszy moment, w którym należy zastosować olejek na rozstępy. Dodatkowo warto zastosować inne działania profilaktyczne, takie jak odpowiednia dieta. Składniki odżywcze, które dostarczą takich witamin jak: A, E, PP, B5 oraz mikroelementów, pomogą w łagodniejszym powstawaniu rozstępów.

Specjalistyczny olejek, po który warto sięgnąć

Olejki, po które warto sięgnąć odpowiednio natłuszczą skórą, odżywią ją i usuną uczucie swędzenia. Bio oil na rozstępy stosowany regularnie, dwa razy dziennie poprawi wygląd skóry, zmniejszy widoczność rozstępów oraz wygładzi skórę. Bio oil doskonale się wchłania, a dodatkowo zawiera witaminy i cenne olejki – nagietkowy, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy. Olejek na rozstępy powinien być również hipoalergiczny i przebadany kliniczne – to zapewni nam 100% bezpieczeństwo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Na rozstępy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *